Kullanım Koşulları

Netsuber internet sitesi üzerinden hizmet almak için öncelikle aşağıda belirtilen kullanım koşullarını okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir. Kullanıcılar, Netsuber tarafından belirlenen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Netsuber`da üretilen içeriklerin, kaynak belirtilmek koşulu ile kullanılmasına izin verilmektedir. Herhangi bir içeriğin, başka bir platform veya internet sitesinde kaynak belirtilmeden kullanıldığında Netsuber, yasal süreç başlatma hakkına sahiptir.

Netsuber, kayıtlı veya kayıtsız kullanıcılar tarafından paylaşılan hiçbir yazı, haber, içerik ve yorumdan sorumlu değildir. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Herhangi bir hukuki durumda kullanıcılar, kendi içerikleri ile ilgili sorumludur.

Netsuber, sunduğu hizmetlerin daha kaliteli olabilmesi amacıyla üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapabilir. Bu işbirlikleri; reklam, sponsorluk, pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemler olabilir.

Netsuber, internet sitesi üzerinde reklam yayınlayabilir ve üçüncü parti sitelere yönlendirme yapabilir. Netsuber, yayınladığı reklam ve yönlendirdiği hiçbir internet sitesinin kullanım koşullarından sorumlu değildir.